Araçlarımız

Eyüp Evden Eve Nakliyat‘a ait tüm araçlar ve araçların kapasite bilgileri burada anlatılmaktadır. Firmamızda dilediğiniz aracı özel isteme hakkına sahip olduğunuzu unutmayınız. Her eşyaya uygun araç bulundurmamız siz değerli müşterilerimizi mahcup etmemek adınadır. Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat 

Yukarıda bulunan araçlarımızın toplu hal resimleridir, kesinlikle araçların tümü kendi şirketimize aittir. Araçlarımızın plakasından sorgulama yapıp kime ait olduğunu görebilirsiniz. Bazı firmalar farklı araç resimlerini alıp üzerinde biraz oynama yapıp kendi aracıymış gibi size sunmaktadır. Bizler kesinlikle tasvip etmiyoruz bu tür vakaları çünkü bu tür hatalar kendi kalitesini düşürmektedir.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Bu yukarıda görmüş olduğunuz araç 3+1 veya 4+1 daireler için tasarlanmıştır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Bu yukarıda görmüş olduğunuz araç şehirler arası taşımacılıkta kullanılmaktadır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Bu Gördüğünüz araç ise 3+1 veya 2+1 daireler için kullanılmaktadır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Bu araç ise 2+1 veya 1+1 daireler için özel tasarlanmıştır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Son olarak bu aracımız ise siz değerli müşterilerin taşıma öncesi gönderilen ücretsiz ekspertiz aracıdır. Evet tüm araçlarımızı gördünüz aklınızda bulunan tüm soru işaretlerinin cevabını bir nebzede olsa buldunuz diye düşünüyoruz. Şimdiden yapacağınız taşımada hayırlı bir taşıma diliyoruz.